Menu

Кафедра хімічної технології та фізичної і колоїдної хімії започаткувала святкування Дня хіміка в нашому університеті, який офіційно відзначається в останню неділю травня. Цього року святкування виявилося масштабнішим, ніж торік. Почалося воно з представлення відео-ролика, зробленого силами студентів-технологів, присвяченого нашому прекрасному місту, рідному університету та навчанню на кафедрі хімічної технології та фізичної і колоїдної хімії факультету біотехнології та екологічного контролю (автор фільму – студентка групи ХТ-3-5 Ярославна Каширіна). Після цього студентів і викладачів привітала зі святом декан факультету БТЕК Наталія Григірчак.

Варто відзначити, що до цьогорічного Дня хіміка студенти-технологи підійшли з гарними здобутками – з численними відзнаками на студентських хімічних олімпіадах і наукових конференціях.

Цього року команда нашого університету взяла третє командне місце на ІІ-й Всеукраїнській студентській олімпіаді з хімії. До основного складу нашої команди входили Вячеслав Длужевський (студент групи ХТ-3-6, БТЕК), Ольга Чугай (студентка групи ХТ-3-6, БТЕК), Олександр Веліканов (студент групи ХЕ-4-13, ННІХТ), Наталія Клименко (студентка групи БТ-2-1, БТЕК), поза конкурсом виступали Марина Арлачова (студентка групи ХТ-3-6, БТЕК), і Роман Ришканич (студент групи Тмя-2-1, ННІХТ). В особистому заліку до трійки лідерів увійшов Олександр Веліканов. Він також був відзначений за оригінальний розв’язок теоретичних завдань. А Вячеслав Длужевський – за нестандартний підхід до вирішення практичних завдань.

Не відставали студенти також на наукових конференціях. Особливо хотілось відмітити студентів Вячеслава Длужевського, Владислава Данильченка (студенти групи ХТ-3-6, БТЕК) та Олександра Іванова (студент групи ХЧ-1-2, ГРТБ), які здобули призові місця на 83-ій Міжнародній науковій конференції молодих учених, аспірантів і студентів «Наукові здобутки молоді – вирішення проблем харчування людства у XXI столітті» по секції «Хімія та хімічна технологія», підсекція «Хімія». По цій же секції, підсекція «Хімічна технологія» призові місця здобули Ірина Білецька (студентка групи ХТ-4-7, БТЕК), Марина Бойко (студентка групи ХТ-4-6, БТЕК) та Роман Ришканич (студент групи ТМя-2-2, ННІХТ).

Тож у рамках святкування відбулося нагородження переможців грамотами та цінними призами, а також посвідченням «Справжній хімік». Їх тепло привітала декан факультету БТЕК Наталія Григірчак.

Далі святкування відбувалося в два етапи.

На першому етапі відбувся очний етап конкурсу ідей, бізнес-планів та проектів «У практичній площині: хімія та технологія харчових продуктів та косметичних засобів».

На другому етапі святкування, вже у вечері, у студентському клубі в невимушеній атмосфері відбулася символічна передача естафети святкування Дня хіміка від студентів хімічного факультету Київського національного університету ім. Т.Г. Шевченка студентам-технологам НУХТ. Саме на хімічному факультеті було започатковане святкування Дня хіміка рівно 50 років тому назад. Сподіваємося, що наші студенти достойно продовжать цю традицію.

На церемонії були присутні студенти та викладачі кафедри хімічної технології та фізичної і колоїдної хімії та запрошені гості. Серед них завідувач кафедри органічної хімії Сергій Шульга та доцент кафедри загальної і неорганічної хімії Віра Іщенко, які тепло привітали всіх присутніх зі святом.

У традиціях святкування Дня хіміка завжди переважав гумор, і наші студенти лишилися вірні їм. Відбулися гумористичні виступи студентів 1-го та 2-го курсів, хімічна вікторина та різноманітні конкурси – відео-вікторина, де студенти змогли проявити ерудицію з хімічних дисциплін (призом були сертифікати на додаткові бали від лекторів відповідних курсів), та благодійний аукціон. Хіміки довели, що вони вміють не тільки добре працювати, але й весело святкувати. Закінчилося святкування дискотекою.

У результаті всі отримали вражаючий заряд бадьорості та позитиву. Це стало можливо завдяки автору ідеї, завідувачу кафедри хімічної технології та фізичної і колоїдної хімії Георгію Сокольському, організаторам цього святкування, старшому викладачу Олексію Муратову та асистентам Вікторії Бондарєвій і Ніні Райчук. Також слід відзначити ведучих та авторів сценарію цього вечора Владислава Данильченка (студент групи ХТ-3-6) та Ольгу Бондар (студентка групи ХТ-2-6), Михайла Божка (студент групи ХТ-3-5), який відповідав за музичне оформлення свята, Анастасію Сергієнко (студентка групи ХТ-3-5), що відповідала за фотозйомку та Андрія Леонова (студент групи ХТ-3-6) і Анастасію Плєханову (студентка групи ХТ-1-6), які брали участь у зйомках відео-ролика.

Сайт університету НУХТ

Сайт факультету БТЕК

Instagram кафедри

Журнал успішності студента

Погода в Києві

Статистика

Користувачі
5
Статті
189
Перегляди статей
45687
Go to top