Menu

Делегація кафедри хімічної технології та фізичної і колоїдної хімії представила університет на Другому косметичному форумі, у роботі якого взяли участь представники ВНЗ Києва, Дніпра, Харкова, Одеси та Львова, де здійснюється підготовка фахівців з хімічної технології харчових добавок та косметичних засобів.

Нагадаємо, що наш виш – один із співзасновників асоціації «Парфумерія та косметика України», що вже вдруге поспіль організовувала цей захід.

Високий рівень Форуму забезпечувала представницька делегація профільних фахівців з Євросоюзу, Державних установ України, а також велика кількість приватних підприємців.

Форум включав три основних блоки: виставку сировини, упаковки та обладнання; науково-практичну конференцію; ярмарку вакансій, зокрема сесію «Освіта та кар’єра».

Активну участь у заходах Форуму взяли завідувач кафедри Георгій Сокольський, доцент Наталія Сабадаш, старший викладач Ігор Фесич, асистент Ніна Райчук та студенти-хімтехнологи ІІІ-го та IV-го курсів – Валерія Айрапетова, Альона Кравченко, Катерина Конотоп (керівник – доцент Наталія Сабадаш), які представили свою наукову роботу «Застосування харчових полімерів в блисках та рідких помадах для губ з метою покращення їх стійкості» на сесії «Освіта та кар’єра».

Приємно відзначити, що вперше наших студентів на цьому Форумі можна було зустріти та поспілкуватися як із учасниками виставки - представниками парфумерно-косметичної галузі. Зокрема зі студенткою групи ХТ-1-6М Оленою Кичатою - співробітником компанії «Альянс красоти».

Протягом Косметичного форуму діяв Ярмарок вакансій, де студенти спеціальності 161 «Хімічні технології» мали чудову нагоду познайомитися зі своїми потенційними роботодавцями. Крім того, наші студенти були учасниками конкурсу для молодих вчених, спонсорами яких виступали відомі компанії – «Acme colour», «Astra cosmetics», «Альянс красоти».

Активно працювала секція освітнього напрямку. Зазначалася роль студентських та інших об’єднань, наголошувалося на зростанні кількості програм співробітництва молоді різних держав, програм обмінів тощо. В ході дискусії завідувач кафедри хімічної технології та фізичної і колоїдної хімії Георгій Сокольський наголосив на необхідності зміни орієнтирів у державі на середній та малий бізнес, враховуючи досвід кафедри у проведенні конкурсів ідей, бізнес-планів і проектів та запитав про плани Міністерства щодо цього. Пан заступник міністра зазначив про досвід створення бізнес-інкубаторів, що можуть частково розв’язати дану проблему.

Завідувач кафедри Георгій Сокольський і доцент Наталія Сабадаш активно спілкувалися з учасниками Виставки сировини, рекламуючи наш університет, факультет біотехнології та екологічного контролю й спеціальність, розповідали про особливості підготовки висококваліфікованих фахівців для даної галузі на хіміко-технологічній кафедрі, обмінювались координатами з метою подальшої співпраці. Зокрема, були налагоджені зв’язки для проходження студентами практик. Також на захист бакалаврських робіт були запрошені завідувач виробництва ВАТ «Ремос» Костянтин Горлушко та головний технолог Олексій Тоскін, які виступили з пропозицією працевлаштування наших випускників.

Учасники форуму відзначали великий дефіцит фахівців, які можуть працювати в галузі та виробляти високоякісні косметичні продукти для українського і міжнародного ринків, тому підготовка фахівців даного профілю є актуальною.

 

Оригінал

Сайт університету НУХТ

Сайт факультету БТЕК

Instagram кафедри

Журнал успішності студента

Погода в Києві

Статистика

Користувачі
5
Статті
189
Перегляди статей
45674
Go to top