Menu

Студенти кафедри хімічних технологій харчових добавок та косметичних засобів відвідали XVI Міжнародну виставку парфумерії та косметики «InterCHARM Ukraine 2017»…

 

Студенти 2…6 курсів спеціальності 161 «Хімічні технології харчових добавок та косметичних засобів» разом з доцентом Наталією Сабадаш відвідали XVІ Международну виставку парфумерії та косметики «InterCHARM Ukraine 2017».

InterCHARM-Україна – єдина міжнародна ділова платформа, яка повністю відображає стан ринку індустрії краси України та відповідає усім міжнародним стандартам сервісу. На виставці було представлено напрями: «Нігтьовий сервіс», «Перукарське мистецтво», «Косметологія» та ін.

     

Свою парфумерно-косметичну продукцію презентували виробники як вітчизняних так і закордонних компаній, зокрема своєю привітністю та якістю продукції відрізнились ВАТ «Ремос» та ВАТ «Astra Cosmetic» з якими наша кафедра співпрацює вже декілька років. Працівники цих підприємств, серед яких вже є випускники нашої спеціальності, представили продукцію різних торгових марок. Так, наша випускниця Альона Кравченко (технолог ВАТ «Ремос») розповіла про переваги ТМ «Claire de nature», а магістр Альона Кичата (технолог ВАТ «Astra Cosmetic») – про інноваційні компоненти представленої декоративної косметики. Також було здійснено екскурс в історію підприємств.

Студенти відвідали професійні навчальні заходи, тематичні форуми, конференції, демонстраційні покази. З власної ініціативи випробували на собі зразки представленої парфумерно-косметичної продукції.

Під час виставки доцент Наталія Сабадаш налагоджувала зв’язки з представниками підприємств щодо проходження студентами практик.

Виробники парфумерно-косметичної продукції відзначали великий дефіцит фахівців, які можуть працювати в галузі та виробляти високоякісні косметичні продукти для українського і міжнародного ринків, тому підготовка фахівців даного профілю є актуальною.

Сайт університету НУХТ

Сайт факультету БТЕК

Instagram кафедри

Журнал успішності студента

Погода в Києві

Статистика

Користувачі
5
Статті
189
Перегляди статей
45706
Go to top