Menu

Студенти 1-го та 4-го курсів разом із асистентом кафедри хімічних технологій харчових добавок та косметичних засобів Райчук Ніною зустрілися з учнями 10-их та 11-их класів спеціалізованої школи з поглибленим вивченням англійської мови №216 (м.Київ).

Спочатку Ніна Миколаївна розповіла майбутнім абітурієнтам про навчальні підрозділи нашого університету, а також про перспективи та переваги навчання в НУХТ.

Студентки хіміки-технологи 4 курсу Шпильовська Юлія та Кучерява Крістіна презентували учням спеціальність 161 «Хімічна технологія та інженерія».

Крістіна розповіла учням про користь та шкоду харчових добавок, їх широке застосування у всіх галузях харчової промисловості. Далі Юлія надала корисні поради, щодо вибору кремів та парфумів, а також відкрила деякі секрети їхнього виробництва.

 Дівчата продемонстрували власноруч виготовлені зразки різних видів кремів та скрабів, а також парфумерних виробів. Школярі із задоволенням та зацікавленістю ознайомились з представленими зразками студентів, задавали безліч запитань стосовно складу та тривалості виготовлення даної продукції.

Наприкінці  дівчата продемонстрували учням, що хімія це цікаво,і маючи необхідні знання навіть звичайні таблетки можна перетворити на «фараонові змії».

Випускниці даної школи Криштоф Валентина та Четвертнова Віолетта, які є студентками 1-го курсу спеціальності 161 «Хімічна технологія та інженерія», поділились зі своїми друзями позитивними враженнями від навчання в нашому університеті.

Школярі виявили зацікавленість та задавали питання стосовно умов вступу. Завершили зустріч запрошенням майбутніх абітурієнтів на День відкритих дверей НУХТ, та майстер-класи, що відбудеться 25 листопада.

 

Сайт університету НУХТ

Сайт факультету БТЕК

Instagram кафедри

Журнал успішності студента

Погода в Києві

Статистика

Користувачі
5
Статті
189
Перегляди статей
45711
Go to top