Menu

Ось і настала пора випуску магістрів хіміків-технологів (спеціальність 161 «Хімічні технології та інженерія» та спеціалізація «Хімічні технології харчових добавок та косметичних засобів»). В стінах нашого університету 20 та 22 лютого 10 наших студентів з честю пройшли випробовування захистом своєї дипломної роботи, яка протягом навчання в магістратурі складалася як блоки мозаїки в єдину картину.

 

Експериментально робота починалася на лабораторних заняттях профільних дисциплін, розрахункові аспекти студенти опановували в рамках курсових робіт та проектів за освітньою програмою, економічну частину багато студентів апробувало на конкурсі бізнес-ідей, планів та проектів «Хімія та технологія харчових продуктів та косметичних засобів», що проводила кафедра в травні минулого року. Приємно відзначити активність випускників, що є співавторами наукових статей, в тому числі англомовних. Всі роботи апробовані на конференціях як України так й закордонних. На кафедрі вдало впроваджено підхід т’юторства щодо студентів-магістрів, коли студент-магістр приходить зі своїми ідеями, а викладач допомагає студенту реалізовувати та втілювати їх у життя.

Екзаменаційна комісія на чолі із Зінько Ліонель Степанівною – доцентом кафедри аналітичної хімії Київського університету імені Тараса Шевченка високо оцінила роботи наших випускників. Тематика представлених робіт була досить різноманітною. Від розробки рецептури та дослідження властивостей косметичних засобів, харчових добавок до моделювання їх поведінки квантово-хімічними методами. Серед інших тем зацікавленість та інтерес комісії викликали, наприклад, такі: Вплив харчової добавки Е440 (бурякового пектину) на властивості косметичних емульсій, дослідження властивостей та використання різних форм добавки гарбуза для створення нових видів кексів тощо.

Група в свій час отримала звання кращої в університеті, в ній навчалися багато цікавих особистостей. Наші випускники вже давно успішно працюють за спеціальністю. Дуже приємно вразила комісію фахівець відділу розвитку (технолог) компанії «ХЕЛСІ ФАРМ УКРАЇНА» Альона Кравченко обсягом проведеної роботи, це не дивно та є результатом того, що професійний інтерес знаходиться у синергізмі з навчальними завданнями. Також дуже цікаві та інноваційні розробки антивікового крему на суд комісії винесла Олена Кичата (технолог «Астра –косметик»). Отже, успіхів Вам, магістри хіміки-технологи! Нехай Ваші знання знайдуть достойне застосування на ниві обраної професії!

Сайт університету НУХТ

Сайт факультету БТЕК

Instagram кафедри

Журнал успішності студента

Погода в Києві

Статистика

Користувачі
5
Статті
189
Перегляди статей
45686
Go to top