Menu

З 6 по 7 березня 2018 року була проведена четверта всесвітня Twitter конференція: «RSC Twitter Poster Conference 2018». Вона була організована за сприяння Британського Королівського хімічного товариства (Royal Society of Chemistry - RSC). Захід демонструє все більшу прихильність фахівців до нового формату оприлюднення наукових результатів та набув великої популярності серед науковців-хіміків усього світу.

Під час конференції передбачалася онлайн публікація стендових доповідей з науковими дослідженнями в різних галузях хімії від студентів до маститих фахівців. Постер доповіді публікувався у соціальній мережі Twitter з хештегами «#RSCPoster» та таким, що відповідав секціям в предметній області в галузі хімії або хімічної технології (наприклад, #RSCPhys). У випадку міждисциплінарної роботи дозволялося обрати декілька напрямків та відповідних хештегів.

Протягом Twitter-конференції учасники кожного наукового комітету для кожної предметної області та зацікавлені особи мали змогу через інструменти соціальної мережі Twitter шукати за хештегом #RSCPoster опубліковані постери, ділитися ними та задавати питання, що цікавлять. Серед організаторів та комітетів конференції, крім RSC, відзначилися провідні британські вчені та університети, зокрема Matt Baker (University of Strathclyde, UK), Edward Randviir (Manchester Metropolitan University, UK) тощо.

Цього року люди з усього світу мали можливість взяти участь у Twitter-конференції, якою скористалися 1912 учасників, опубліковано 6 тис. 715 твітів, аудиторія складала 2 019 127 чоловік і відбулося 10 267 097 загальних показів! Це означає, що конференція була ще більшим успіхом, ніж минулого року, де було 1650 учасників та 6473 твітів. Карта розподілу учасників конференції наведена нижче.

Участь у цій міжнародній конференції від Національного університету харчових технологій брали (інші учасники від України цього заходу нам невідомі) аспірантки кафедри хімічних технологій харчових добавок та косметичних засобів Луїза Зудіна та Надія Гаюк, студентка групи ХТ-4-5 Ярославна Каширіна Я. О., старший викладач, к. х. н. Олексій Муратов, професор, к. х. н. Олег Мірошников під загальним керівництвом д. х. н. Георгія Сокольського — завідувача кафедри хімічних технологій харчових добавок та косметичних засобів, тим самим вписавши наш Університет у міжнародний хімічний науковий простір, де Британське Королівське хімічне товариство є одним з безперечних лідерів.

Сайт університету НУХТ

Сайт факультету БТЕК

Instagram кафедри

Журнал успішності студента

Погода в Києві

Статистика

Користувачі
5
Статті
189
Перегляди статей
45685
Go to top