Menu

     24-26 квітня 2018 року в місті Дніпро ДВНЗ «Український державний хіміко-технологічний університет» проводив ІІ етапом Всеукраїнської студентської олімпіади з "Хімічної технології неорганічних речовин" для студентів напряму підготовки 6.051301 «Хімічна технологія».

     Під своїм дахом університет зібрав студентів з усієї України (вісім вузів) та взяв на себе обов’язки гостинного господаря. Вісімнадцять талановитих хіміків-технологів з різних куточків України приїхало до міста Дніпра продемонструвати свої здібності та таланти.

     Команда з трьох учасників олімпіади (Арлачової Марини, Терещенко Анастасії та Ходаківської (Бондаренко) Анастасії) на чолі з членом журі олімпіади – доцентом кафедри хімічних технологій харчових добавок та косметичних засобів Подобій Оленою представляли Національний університет харчових технологій.

     В нелегкій боротьбі одна зі студенток – Арлачова Марина (3 курс) посіла 1 місце та була нагороджена дипломом І ступеня і стала переможцем ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з "Хімічні технології неорганічних речовин". Двоє інших учасниць ввійшли до 10 кращих студентів спеціальності і були відзначені сертифікатами учасників олімпіади, а Подобій Олена нагороджена грамотою за активну участь та співпрацю в організації та проведенні ІІ туру олімпіади. Слід відмітити, що напрямок олімпіади не був профільним для наших учасників. Отже, чергові досягнення студентів хіміків-технологів є свідченням належного рівня підготовки фахівців на випусковій кафедрі хімічних технологій харчових добавок та косметичних засобів Національного університету харчових технологій.

ч

     Студенти провели чудово три дні в приємній компанії однодумців, в гарній атмосфері з теплою гостинністю. Відвідали визначні місця Дніпра, музей сучасного мистецтва, відпочили на чудовій набережній, знайшли нових друзів. Такі події залишають теплий слід, в студентському  житті.

 

Сайт університету НУХТ

Сайт факультету БТЕК

Instagram кафедри

Журнал успішності студента

Погода в Києві

Статистика

Користувачі
5
Статті
189
Перегляди статей
45709
Go to top