Menu
     Майбутні хіміки-технологи, студенти 3-го курсу, разом з куратором, доцентом Тетяною Бойчук, відвідали Київський пивоварний завод Carlsberg Ukraine, який вважається на сьогоднішній день найсучаснішим в Україні.
 
     Ми мали змогу ознайомитись з історією заснування першої пивоварні та діяльністю засновника бренду Carlsberg Якобом Кристіаном Якобсеном. На території заводу ми могли спостерігати увесь процес виробництва пива, квасу та напою «Pepsi» на новітньому обладнанні виробництва Бельгії, Німеччини та Швейцарії.
 
     Приємно було дізнатись, що екскурсія була люб’язно проведена працівником заводу, технологом Сергієм Кірієнко – випускником нашого університету. Від нього ми також дізнались, що технологічний процес, який майже повністю є автоматизованим, побудовано з урахуванням останніх технологій енергозбереження, охорони здоров'я та навколишнього середовища. 
     А наприкінці ми мали змогу скуштувати виготовлені на заводі різні види квасу, у тому числі й оцінити новинки. Загалом екскурсія залишила гарні враження.

Сайт університету НУХТ

Сайт факультету БТЕК

Instagram кафедри

Журнал успішності студента

Погода в Києві

Статистика

Користувачі
5
Статті
189
Перегляди статей
45713
Go to top