Menu

Захист виробничої та переддипломної практики

Кафедра хімічних технологій харчових добавок та косметичних засобів щороку проводить захист за результатами проходження студентами виробничої та переддипломної практики. Цей рік не став виключенням, і відповідальна за проходження студентами практики, доцент Сабадаш Наталія Іванівна організувала проведення загального захисту студентами 2 – го курсу магістратури.

Студенти продемонстрували цікаві доповіді з відповідними зробленими ними апаратурно – технологічними схемами, принциповими схемами виробництва того чи іншого продукту. Також після проходження практики студенти поділилися набутими навичками та невеликим, але вагомим досвідом роботи на підприємствах різного спрямування. Зокрема: ПАТ «Фармак», ТОВ «Ремос», Інститут сорбції і проблем ендоекології НАН України, ТОВ « УМС ПОЛІЕСТЕР», ПАТ «КИЇІМЕДПРЕПАРАТ»,  ТОВ «Альфа фуд», ПрАТ Дарниця, ТОВ «Аква косметик груп», ПБП «ВИМАЛ», ТОВ «БЗПФ».

Студенти – практиканти поділилися своїми враженнями  від проходження практики на сучасних косметичних, фармацевтичних підприємствах, підприємствах харчової промисловості та отриманими на виробництві знаннями з інноваційних технологій зі своїми колегами та викладачами кафедри: Подобій Оленою Валерїївною, Бойчук Тетяною Михайлівною, Сабадаш Наталією Іванівною, Макаренком Олександром Григоровичем. Також студентами були продемонстровані вироби, у виготовленні яких вони безпосередньо приймали участь.

Студенти слухали своїх колег з особливим інтересом, задавали запитання і вели дискусії, набуваючи додаткових знань у сфері своєї спеціальності.

В результаті проведення захисту виробничої та переддипломної практик було зазначено доцільне використання набутих практик, знань при виконанні дипломних проектів і робіт.

 

Сайт університету НУХТ

Сайт факультету БТЕК

Instagram кафедри

Журнал успішності студента

Погода в Києві

Статистика

Користувачі
5
Статті
189
Перегляди статей
45723
Go to top