Menu

Міністерство освіти і науки України

Уманський національний університет садівництва (Україна)

Господарча академія ім. Д. А. Ценова (Болгарія)

Державна Вища Професійна Школа в Плоцьку (Польща)

Університет Південної Богемії в Чеських Будейовіцах (Чеська республіка)

Академія імені Якуба з Парадижа (Польща)

ЗАПРОШЕННЯ

VІ Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні питання аграрної науки» присвячена 150-річчю заснування факультету агрономії (у заочній формі)

Вельмишановні колеги!

Уманський національний університет садівництва запрошує Вас взяти участь у роботі VІ Міжнародної науково-практичної конференції, яка відбудеться 15 листопада 2018 року.

Робочі мови конференції – українська, англійська, російська.

Основні науково-практичні напрямки:

1. Агрономія 2. Лісове та садово-паркове господарство 3. Харчова промисловість 4. Технічні науки 5. Економіка і підприємництво  6. Менеджмент  7. Публічне управління та адміністрування  8. Загальноосвітні науки

Вимоги до оформлення тез: Обсяг тез повинен становити дві–три повні сторінки. Шрифт – Times New Roman, 14 кегль, 1 інтервал, поля з усіх сторін по 20 мм.

Рекомендована структура тез: 1. Назва роботи (великі жирні літери). 2. Автор або автори роботи (великі літери), науковий ступінь, вчене звання (малі літери). 3. Навчальний заклад або наукова установа, місто, країна (малими літерами).

Таблиці, формули, графіки не приймаються !

Тези потрібно надіслати не пізніше 5 листопада на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., підготовлені в текстовому редакторі Word і збережені з розширенням doc або docx. Разом з тезами необхідно надіслати реєстраційну карту учасника в якій обов’язково вказати вид збірника (електронний чи паперовий) та квитанцію про оплату з обов’язковим зазначенням прізвища одного з авторів тез. Тези будуть надруковані лише після того, як оргкомітет отримає всі належні матеріали і квитанцію про оплату. Публікація матеріалів буде в авторській редакції. Відповідальність за її зміст несе автор (и)

Вартість видання матеріалів: 50 грн – за умови одержання лише електронного збірника (розміщення на сайті, верстка збірника, редагування текстів); за умови одержання паперового: 100 грн − для науково-педагогічних працівників Уманського НУС; 150 грн − для науково-педагогічних працівників інших установ.

Стосовно питань публікації та оплати – звертатись до відповідального секретаря конференції: Прокопчука Ігоря Васильовича (097) 228-54-17.

Сайт університету НУХТ

Сайт факультету БТЕК

Instagram кафедри

Журнал успішності студента

Погода в Києві

Статистика

Користувачі
5
Статті
189
Перегляди статей
45677
Go to top