Menu

Студенти ОС "магістр" спеціальності 161 «Хімічні технології та інженерія" разом з доцентом кафедри ТЖХТ Наталією Сабадаш відвідали ПАТ "Фармак" в рамках освітнього проекту #Farmak_Lab».

Проект вже втретє завойовує серця молоді, тим що дає змогу заглянути всередину інноваційного фармацевтичного підприємства, побачити на власні очі, як працюють спеціалісти на найсучаснішому обладнанні світових виробників. У студентів з’явилося розуміння того, що двері підприємства їм завжди відчинені, адже ПАТ "Фармак" чекає на молодих та цілеспрямованих людей. Цьогоріч проект було проведено для 20 студентів і викладачів з 4 університетів: НУХТ, НТУУ КПІ, КНУТД, НУ «Києво-Могилянська Академія».

Своїм багатим досвідом та знаннями з молоддю поділилась команда Відділу фармаконагляду, які розповіли студентам про «Аспекти безпеки лікарських засобів та основні ризики при їх застосуванні». Начальник відділу фармаконагляду Галина Кардеро розповіла про всі перипетії, які пов’язані з роботою клінічної фармакопеї. Після доповіді вона відповіла на питання у жвавій дискусійній формі, що особливо відзначили студенти. Начальник сектору з оцінки сигналів та ризиків відділу фармаконагляду Владислав Весна, у своїй доповіді зосередив увагу на проблемах якості готової продукції.

 

Майбутнім хімікам-технологам, біотехнологам та фармацевтам провели екскурсію й показали, як працює лідер фармацевтичної галузі на прикладі двох цехів: з виготовлення м’яких желатинових капсул та інсулінів. Студенти мали змогу побачили лінію виробництва назальних крапель Евказолін, Нафтизин (в скляному та поліетиленовому флаконах), очних крапель Візин, сиропу Едем, а також інсуліну, зокрема підготовку флаконів, розлив стерильного розчину інсуліну та закупорку і контроль на включення. Також показали систему Bottle-pack – виготовлення і заповнення пластикових флаконів для рідких лікарських засобів та окрему установку для заповнення скляної тари водними та масляними розчинами. Процес упаковки наче загіпнотизував учасників екскурсії. Те, що побачити не змогли, допитливі студенти дізнавалися в представників цеху протягом екскурсії. Загалом, студенти були приємно вражені та захоплені рівнем організації виробництва, і, що нарешті побачили в живу те, про що розповідали на лекціях.

Зустріч завершилась урочистим врученням сертифікатів та маленьких подаруночків на згадку. Студенти залишились під враженням від побаченого та почутого і були дуже вдячні представникам ПАТ "Фармак" за можливість заглянути в майбутню професію.

«Ми хочемо, щоб рівень професійної підготовки студентів був на високому рівні. Від цього залежить майбутнє нашої країни та розвиток галузі, саме тому ми продовжуємо проект #Farmak_Lab», – зазначила Вікторія Кондрашихіна, директор з персоналу.

 

Дякуємо ПАТ "ФАРМАК" за співробітництво!!!

Фармак турбується про студентів!

Сайт університету НУХТ

Сайт факультету БТЕК

Instagram кафедри

Журнал успішності студента

Погода в Києві

Статистика

Користувачі
5
Статті
189
Перегляди статей
45719
Go to top