Menu

Кравченко Альона (магістр-випускник 2018 р.)

Кравченко Альона — одна з найкращих випускниць Національного університету харчових технологій у 2018 році за спеціальністю 161 «Хімічні технології та інженерія». Вже два роки вона працює у сфері косметичного виробництва та займає посаду фахівця відділу розвитку – технолог. Починала свою карєру Альона ще студенткою 4 курсу на ТОВ «РЕМОС», де була відповідальною за виробництво косметичних засобів у великих обємах. Згодом працювала в цій же фірмі менеджером зі збуту (щоб краще пізнати клієнтську базу та самих споживачів торгових марок косметики, які виготовляє завод) та за сувмісництвом технологом по контрактному виробництву.

На сьогоднішній день, Альона Кравченко працює у ТОВ «СІМПАТІК ГРУП». Це одна з провідних на українському ринку компаній у сфері дистанційної торгівлі. Також дана компанія має потужності на ПрАт «Концерн Фреш Ап», де виробником є ТОВ «ХЕЛС ФАРМ УКРАЇНА» - виробництво, яке оснащене сучасними лініями з випуску тубної продукції (зубні пасти); випускається продукція, до складу якої входять максимально природні компоненти і біокомплекси, використовується сировина найвищої якості; спільні розробки продукції та унікальні технологічні комплекси від Healthy Pharm Cosmetics (UK) дозволяють створювати товар Європейського інноваційного рівня.

Альона зазначає: «Дуже вдячна за ті знання та досвід, які отримала під час навчання. Професійна, насичена організація навчального процесу і постійна підтримка викладачів дозволили отримати ті знання та навички, які допомагають мені сьогодні вирішувати проблеми та приймати правильні рішення в складних і непередбачуваних умовах українського ринку косметичних засобів. Навчання в НУХТ, а саме на кафедрі «Хімічних технологій харчових добавок та косметичних засобів» дає надійний фундамент для побудови майбутньої кар'єри не дипломом для роботодавця, а знаннями, які знадобляться на протязі всього життя. Бажаю успіхів усім молодим спеціалістам, а викладачам - сил і натхнення у їх важкій, але такій потрібній праці!»

 

 

Голуб Ігор Андрійович (бакалавр-випускник 2017 р.)

     У 2017 році я отримав освітній рівень бакалавр і вирішив, що настав час задуматися про свою майбутню кар'єру та почав пошуки роботи за спеціальністю. Я відправив велику кількість резюме в різні компанії починаючи від хлібопекарських підприємств і закінчуючи фармацевтичними компаніями. І одного дня мені зателефонували з ПАТ «Фармак» та запросили на співбесіду. Я вирішив спробувати і не прогадав.

     Зараз я працюю у Відділі контролю якості (ВКЯ) на посаді лаборант хімічного аналізу і мені це дійсно цікаво, адже до цього я працював лаборантом на кафедрі аналітичної хімії у нашому університеті. Лабораторії ВКЯ оснащені найсучаснішим і найкращим обладнанням яке використовується у фармацевтичній промисловості, працювати з таким одне задоволення.

 

     Як і у всіх великих компаніях мені потрібно було пройти стажування для допуску до самостійної  роботи – це було нескладно тому, що я працюю в дуже дружньому і кваліфікованому колективі в якому я можу спитати те чого не розумію і мені дадуть обґрунтовану відповідь, допоможуть розібратися і навчать всім тонкощам цієї роботи.

     Зараз я навчаюся на факультеті біотехнології та екологічного контролю на першому курсі магістратури і радий, що влаштувався на «Фармак», тому що це безцінний досвід, можливість кар’єрного росту, добра заробітна плата і можливість поєднувати роботу з навчанням завдяки позмінному графіку роботи.

     ПАТ «Фармак» - це лідер фармацевтичної галузі України, тож працювати на ньому це добрий старт для своєї кар’єри і можливість спробувати щось нове для себе.

 

 

Гайдук Катерина Павлівна (бакалавр-випускник 2017р.)

     У 2017 я закінчила освітній ступінь бакалавра, наразі я отримую освітній ступінь магістра. Але час плине дуже швидко і роботу я почала шукати, ще будучи студенткою-бакалавром.

     На 4 курсі я проходила практику в Інституті гігієни та екології при НМУ ім.. Богомольця. Мені дуже подобалась робота, яку я виконувала та колектив, в якому я працювала. Після проходження практики мені запропонували залишитись на працювати на пів ставки лаборантом-хроматографістом.

     Вже пройшло більше року як я працюю в цьому Інституті. На сьогодні в мої обов’язки входить пробопідготовка та робота з хроматографом. Під керівництвом мого керівника зараз я розроблюю методику визначення флорасуламу в сої.

     Стадія пробо підготовки заключається переважно в екстракції органічними розчинниками та очистці на «патронах» або «колонках». Далі пробу аналізують на хроматографі і на основі даних роблять висновки. Власне в цьому і заключається моя робота.

     За цей час в Інституті гігієни та медичної екології при НМУ ім. Богомольця виконаний ряд наукових тем за токсиколого-гігієнічної оцінки нових засобів захисту рослин, що дозволило розробити і затвердити в МОЗ України 729 гігієнічних нормативів і регламентів їх безпечного застосування, в тому числі ДДД - 11 ГДК - 11; ОБУВ - 20; ОДК - 10; МГС в харчових продуктах - 374; терміни очікування - 116; терміни виходу на оброблені ділянки - 187.

 

 

Рубніковіч Алла Юріївна (бакалавр-випускник 2017р.)

    Моїм поштовхом до пошуку роботи було проходження практики на четвертому курсі. Одразу після захисту практичної роботи я звернулася до директора Інституту гігієни та екології Національного Медичного Університету ім. О.О. Богомольця. Після успішної співбесіди мені було запропоновано освоєння принципів роботи газового хроматографу. Моїми обов’язками відтоді і дотепер є пробопідготовка сільськогосподарських продуктів та подальша їх перевірка на наявність пестицидів і препаратів для поліпшення врожаю. Такі дослідження НМУ виконує під замовлення компаній, що займаються продажем гербіцидів, пестицидів, препаратів або ж насіння для вирощування сільськогосподарських культур.

  Під час випробувального терміну наставники були приємно здивовані моєю впевненою роботою з реактивами і швидким засвоєнням хроматографічного аналізу. Цьому звісно сприяли отримані знання у процесі навчання в НУХТі, особливо на моїй випусковій кафедрі«Технології харчових добавок та косметичних засобів».

     Моєю метою є виконання більш складних методик та власне їх створення. Навчання у НУХТі та робота в НМУ взаємно доповнюють одне одного. Дисципліни на п’ятому курсі НУХТу допомагають мені глибше розуміти принципи моєї роботи, а обов’язки хроматографіста – практично засвоювати матеріал.

 

 

Д‘ячук Євгеній Олександрович (бакалавр-випускник 2017 р.)

     Отримавши кваліфікаційний ступінь бакалавра я знайшов роботу за своєю спеціальністю. Зараз працюю на ТОВ «Хелсі фарм Україна» під керівництвом великого холдингу «Сімпатік груп», займаючи посаду інженера-технолога у відділі розробки косметичних засобів. Отримані навички в НУХТі на кафедрі «Технології харчових добавок та косметичних засобів» , особливо з останніх курсів, мені дуже знадобились , адже дві співбесіди одна за одною я пройшов з легкістю.

     Але знанням немає меж, тому працюючи кожного дня, днем за днем я вчусь і вчусь новому для себе; нові технології отримання косметичних засобів, нюанси технологічного процесу, контролю продуктів, невдачі та досягнення - це крок назустріч своєму власному розвитку, чого кожному і бажаю у вибраному вами напрямі!

 

 

Сайт університету НУХТ

Сайт факультету БТЕК

Instagram кафедри

Журнал успішності студента

Погода в Києві

Статистика

Користувачі
5
Статті
189
Перегляди статей
45717
Go to top